DO ZADAŃ SPECJALNYCH – w taki sposób można określić nasze Tablice szklane – magnetyczne  – do zadań specjalnych! Pomogą nam zachować harmonię w codziennym trybie życia – w domu i w pracy. Dzięki nim właściwie uporządkujemy swoje obowiązki, zhierarchizujemy zadania, opracujemy plan itp. Wszystko będziemy mieć w zasięgu wzroku i na wyciągnięcie ręki. To także niezawodna metoda dla zapominalskich – takie „przypominajki” potrafią w dużym stopniu ułatwić i usprawnić codzienną organizację.

Oferta dotyczy tablicy planowej w formie kalendarza. Można po niej pisać mazakami suchościeralnymi oraz przypinać kartki za pomocą magnesów neodymowych. Są to bardzo silne magnesy, które utrzymają nawet kilka kartek i tylko takie będą działały na naszych tablicach. Tablica wykonana jest ze szkła hartowanego o grubości 4mm, w tylnej części znajduje się warstwa magnetyczna. Nadruk ceramiczny z wtopiony w szkło podczas procesu hartowania znajduje się na tylnej stronie szkła co sprawia, że kolor się nie zmywa, a sama tablica wygląda jak nowa nawet po latach użytkowania. Dodatkowo dla Twojego bezpieczeństwa krawędzie szkła są polerowane, co również podkreśla wysoki standard wyrobu.

Kołki należy dobrać samodzielnie, w zależności od rodzaju ściany.

 

DODATKOWE AKCESORIA

Kupując tablicę otrzymasz GRATIS komplet wysokiej jakości akcesoriów:

• Gąbka magnetyczna - po starciu napisów, możesz pozostawić gąbkę na szkle (utrzyma się sama dzięki wbudowanym magnesom),

• Pisak - wysokiej jakości, łatwo ścieralny mazak przeznaczony do pisania po szkle,

• Magnesy - 3 szt. mocnych neodymowych magnesów - utrzymają bezpiecznie nawet duże ilości kartek,

• Półeczka - specjalnie dopasowana przezroczysta półeczka przyklejana bezpośrednio do tablicy. 

Uwaga: kołki należy samodzielnie dobrać do rodzaju ściany.

 

WYKONANIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI - TO TWOJE BEZPIECZEŃSTWO!

 

Jako jedni z nielicznych gwarantujemy Państwu, iż nasze produkty są najwyższej jakości. Przede wszystkim oferowana tablica wykonana jest z grubego (4mm) hartowanego szkła najwyższej jakości.

Dodatkowo dla Twojego bezpieczeństwa krawędzie szkła są szlifowane na gładko, co również podkreśla wysoki standard wyrobu. 

Ponadto decydując się na nasze produkty otrzymują Państwo gwarancję producenta.

Gwarantujemy, iż jakość wykonania będą Państwo widzieli i czuli w dotyku przez wiele lat.

 

Nasze produkty z powodzeniem goszczą także w nowoczesnych biurach małych jak i dużych firm w Polsce.

Gwarantujemy, iż dokonane u nas zakupy traktujemy priorytetowo. Zależy nam aby każdy Klient był zadowolony.

0 Przedmioty

w tej samej kategorii:

3 innych produktów w tej samej kategorii: