Lustro marki GlassZone®

 

Lustro - to bardzo ważny element wystroju każdego pomieszczenia. Dodaje światła, blasku oraz powiększa przestrzeń.

 

Przedmiotem niniejszej oferty jest najwyższej jakości lustro charakteryzujące się wysoką odpornością na wilgoć i korozję, co ma kluczowe znaczenie, ponieważ nawet po latach użytkowania nie będą się pojawiać czarne plamy. Pracujemy na lustrach z koncernu Saint Gobain, który wytwarza szkło z zachowaniem zasad ochrony środowiska. Co oznacza, że lustra są wolne od ołowiu i rozpuszczalników.

 

Lustra marki GlassZone® są szlifowane i polerowane co sprawia, że brzegi są idealnie gładkie i bezpieczne w montażu. Lustra są przeznaczone do przyklejenia na meble, drzwi, ściany. Są łatwe do samodzielnej instalacji. Nie mniej jednak zapraszamy do współpracy firmy usługowe produkujące meble, dla których będzie to element gotowy i dostępny od ręki.

Grubość 3mm pozwala na łatwiejszy montaż, jeśli lustro ma być wklejone na ścianę z kafelkami, a przy montażu na drzwiach szaf, jego waga nie obciąża mechanizmu przesuwnego czy też zawiasów. Klasyczny kształt lustra pozwala na zamocowanie zarówno w pionie jak i w poziomie.

10 Przedmioty

w tej samej kategorii:

1 inny produkt w tej samej kategorii: