Strefa architekta

Projektancie wnętrz! Trafiłeś do miejsca, w którym specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wprowadzą w życie Twoje projekty. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bogatą ofertę, dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagającego Klienta. Dzięki niestandardowym rozwiązaniom stosowanym w naszej firmie możemy zrealizować wszystko, czego tylko zapragniesz. Chcemy abyś dzięki naszym produktom mógł bez ograniczeń urzeczywistniać swoje wizje.

Wierzymy w to, że nasza współpraca będzie owocna i długotrwała. Dlatego już dziś zachęcamy Cię do zapoznania się z przygotowanym przez nas systemem rabatowym. Stworzyliśmy go specjalnie z myślą o stałych Klientach, którzy często korzystają z usług naszego sklepu internetowego www.glasszone.pl. Chcemy w ten sposób podziękować profesjonalistom, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i stosują oferowane przez nas rozwiązania w swoich projektach wnętrz.

W trosce o Twoje wydatki skonstruowaliśmy specjalny system, w którym im więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz. Jesteś zainteresowany uzyskaniem korzystnego rabatu na zakupy w naszym sklepie? Zobacz, jakie to proste:

  1. Zarejestruj się w sklepie jako architekt
  2. Zamawiaj produkty korzystając ze swojego konta
  3. Zyskuj coraz wyższy rabat w miarę dokonywanych zakupów.

1. Rabat dotyczy wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu www.glasszone.pl – zarówno gotowych, jak i zamawianych indywidualnie.

2. Ceny widoczne na naszych stronach są cenami nie uwzględniającymi rabatu – rabat naliczany jest każdorazowo po zakończeniu kompletowania koszyka oraz wyborze rodzaju przesyłki i formy płatności.

3. Do naliczenia przyznanego statusu uwzględniane są wyłącznie zamówienia złożone na stronach Sklepu.

4. Kwota zakupu (od której naliczany jest rabat oraz nadawany jest rodzaj statusu) to wartość zamówienia bez kosztów przesyłki.

5. Udział w systemie rabatowym biorą wszyscy Klienci zarejestrowani jako architekci, na których koncie nie figuruje nieodebrane zamówienie.

6. Rabat przyznawany jest do założonego konta, a nie osoby.

7. Wysokość rabatu danego klienta jest widoczna po zalogowaniu, w zakładce „moje konto” pod ikoną „Mój rabat”.

8. Wysokość rabatu jest aktualizowana po zakończeniu każdej transakcji. Nowy rabat obowiązuje od następnego zamówienia.

9. System rabatowy został utworzony na czas nieokreślony. Sklep zastrzega sobie prawo dokonania zmian w obowiązującym regulaminie systemu rabatowego. Ewentualne zakończenie systemu rabatowego zostanie ogłoszone z 6-miesięcznym wyprzedzeniem poprzez wiadomość e-mail skierowaną na podane adresy mailowe zarejestrowanych Klientów.