O firmie

Internetowy Sklep Glass Zone jest wizytówką marki, której celem jest perfekcyjne ujarzmienie formy i kształtu szkła, a następnie dostarczanie najwyższej jakości produktów do projektu Twoich marzeń.

ZA SZKLANĄ KURTYNĄ OD LAT

Początki marki GlassZone sięgają roku 1978, kiedy założony został pierwszy zakład produkcyjny. Na przestrzeni dekad firma była stale rozwijana i rozbudowywana. Obecnie mamy swoją siedzibę w Bartoszycach, na terenie Warmińsko Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, cały czas odnajdujemy nowatorskie wzory oraz zastosowania dla szkła, dzięki naszemu zespołowi profesjonalistów-pasjonatów.

SZKLARSKI KUNSZT

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w branży usług szklarskich, stworzyliśmy efektywny plan działania oparty na współtworzeniu wartości z klientem. W celu zoptymalizowania wysokiej efektywności nieustannie doskonalimy umiejętności i pogłębiamy wiedzę. Jesteśmy zdania, że człowiek uczy się całe życie, dlatego nie zamierzamy osiąść na laurach. Stąd też nasz system zarządzania projektami wiąże się z kreowaniem wizji oczekiwań klienta.

SZKLANE DOMY

Mamy w swoim portfolio kompleksowe realizacje elementów szklanych, efekty współpracy z polskimi developerami budowlanymi oraz hotelami. Zajmujemy się również produkcją szkła meblowego. Produkty dostępne w naszej ofercie:

DRZWI WEWNĘTRZNE SZKLANE – są niezbędnym elementem nowoczesnego wystroju, gdyż w elegancki sposób dodają lekkości minimalistycznym, niekiedy surowym aranżacjom. Prezentują wyższy poziom estetyki oraz funkcjonalności.

KABINY SZKLANE PRYSZNICOWE – nieskazitelnie czyste mazurskie jeziora o gładkich taflach wody przypominają nam, jakie powinno być szkło w kabinach prysznicowych. Ten element wprowadzi do Twojej łazienki poczucie świeżości i czystości.

TABLICE SZKLANE – magnetyczne/taktyczne – nowatorskie rozwiązania dla domu, biura, czy szkoły. To praktyczna użyteczność, wygoda i komfort w nowej formie przekazywania informacji.

LUSTRA SZKLANE – postawiliśmy na jakość, minimalizm i estetykę. Zależało nam, aby stworzyć produkty ponadczasowe, wkomponowujące się w każdy rodzaj wystroju wnętrza.

Możemy także wykonać dowolne rzeczy ze szkła, m.in. z powyższych kategorii lub inne związane z cięciem oraz malowaniem szkła.

TO, CO NAS WYRÓŻNIA:

  • Produkty najwyższej jakości – trwałość, wytrzymałość, odporność
  • Możliwość realizacji projektów na zamówienie – indywidualna wizja klienta
  • Nowoczesne technologie
  • Innowacyjne rozwiązania
  • Nowatorskie wzornictwo
  • Wieloletnie doświadczenie, wiedza i zaangażowanie
  • Zespół profesjonalistów z pasją

STWÓRZMY RAZEM TWÓJ PROJEKT MARZEŃ

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa. Doświadczenie i technologia sprawiły, że szkło nie ma przed nami tajemnic. Skontaktuj się z nami już dziś, a my uczynimy Twój pomysł rzeczywistością! A jeśli potrzebujesz inspiracji, zerknij tutaj i dowiedz się, jak szkło może uczynić Twój dom jeszcze ciekawszym miejscem.

Dodatkowo o jakości naszych produktów świadczy certyfikat ISO 9001:2008, stanowi potwierdzenie najwyższej jakości naszych produktów.