TABLICE SZKLANE

Nowatorskie rozwiązania dla domu, biura, czy szkoły – szklane tablice magnetyczne. Łączą komfort pisania po idealnie gładkiej powierzchni ze starannym wykończeniem i nienaganną estetyką, która będzie pasować do każdej przestrzeni. Umieszczony pod szkłem magnes pozwala nie tylko na robienie notatek, ale także przypinanie do tablicy istotnych zapisków czy dokumentów. Bogaty katalog rozmiarów w dwóch wariantach kolorystycznych umożliwia dobranie tablicy dopasowanej do każdego wnętrza.
ZASTOSOWANIE
Tablice szklane – magnetyczne lub taktyczne można wykorzystać we wszystkich obszarach przestrzeni publicznej, jak również przestrzeni prywatnej. Nie musimy się ograniczać. Dostosowane są do spełnienia wszelkich potrzeb związanych m.in. z przekazywaniem informacji, prezentowaniem, ilustrowaniem, robieniem osobistych notatek i zapisów, planowaniem, tworzeniem działań strategicznych czy kwestiami wizualnymi. Dodatkowym atutem tablic jest estetyczny wygląd – nie wpłynie na naszą aranżację, może jedynie podkreślić jej charakter.
WYKONANIE
Nasze produkty są wykonane ze specjalnie opracowanego szkła hartowanego GlassZone. Charakteryzuje je wysoka jakość, wytrzymałość i trwałość. Zamocowany pod taflą szkła – magnes, skutecznie trzyma, dając możliwość przypięcia różnego typu druków, grafik, fotografii czy zapisów w formie papierowej. Tablice szklane dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach – białym i czarnym, jak też w nowatorskiej grafice – boiska sportowego lub aktualnej mapy drogowej Polski. Różne wymiary tablic pozwalają dopasować je do każdego pomieszczenia według indywidulanych potrzeb, a solidne wykonanie jest gwarancją użyteczności przez długi czas.
DO ZADAŃ SPECJALNYCH
W taki sposób można określić nasze Tablice szklane – magnetyczne i taktyczne – do zadań specjalnych! Pomogą nam zachować harmonię w codziennym trybie życia – w domu i w pracy. Dzięki nim właściwie uporządkujemy swoje obowiązki, zhierarchizujemy zadania, opracujemy plan itp. Wszystko będziemy mieć w zasięgu wzroku i na wyciągnięcie ręki. To także niezawodna metoda dla zapominalskich – takie „przypominajki” potrafią w dużym stopniu ułatwić i usprawnić codzienną organizację.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6