Więcej światła oznacza więcej przestrzeni, a w rezultacie, lepsze samopoczucie podczas przebywania w domu. Szklane drzwi wewnętrzne są niezbędnym elementem nowoczesnego wystroju, gdyż w elegancki sposób dodają lekkości minimalistycznym, niekiedy surowym aranżacjom. Prezentują wyższy poziom estetyki oraz funkcjonalności. Odpowiednio dobrany kolor i wykończenie zapewni także pożądany poziom dyskrecji – szkło nie musi być przecież przeźroczyste. Marzysz o widnym, przestronnym domu? Wybierz szklane drzwi, jakie najlepiej pasują do Twojego wnętrza i poczuj słońce w swojej przestrzeni!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • +

  Drzwi szklane CZARNE

  1,589.00 
  Drzwi szklane najwyższej jakości, spełniające wszystkie standardy bezpieczeństwa. Wykonane z niezwykle wytrzymałego szkła hartowanego o grubości 8mm, o starannym wykończeniu i idealnie gładkiej powierzchni. W przypadku uszkodzenia powierzchni…Zobacz »
 • +

  Drzwi szklane LAMINAT BIAŁE

  1,689.00 
  Drzwi szklane laminowane, w kolorze białym. Produkt został wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 8mm. Wykonane z najwyższą starannością, idealnie prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.…Zobacz »
 • +

  Drzwi szklane LAMINAT CZARNE

  1,639.00 
  Drzwi szklane, laminowane w kolorze czarnym. W przeciwieństwie do większości oferowanych na rynku tego typu drzwi szklanych, nasz produkt wykonany jest z wysokiej jakości szkła hartowanego, zapewniającego jeszcze…Zobacz »
 • +

  Drzwi szklane OPTIWHITE BIAŁE

  1,639.00 
  Drzwi szklane wewnętrzne OPTIWHITE, wykonane z bezbarwnego, hartowanego szkła o grubości 8mm są idealnie przeźroczyste. Najnowocześniejsza technika wykonania sprawia, że nie posiadają one zielonego zabarwienia charakterystycznego dla drzwi…Zobacz »
 • +

  Drzwi szklane SATYNOWE

  1,589.00 
  Drzwi szklane o wykończeniu satynowym, wykonane z testowanego szkła hartowanego o grubości 8mm, bezpieczne i eleganckie. Satynowa powierzchnia równoważy swobodną transmisję światła z potrzebą dyskrecji, gdyż tego rodzaju…Zobacz »