KABINY SZKLANE PRYSZNICOWE

Przez wiele lat mieliśmy okazję doprowadzić wzornictwo i funkcjonalność kabin prysznicowych do perfekcji. Cały czas rozwijamy swoje technologie produkcyjne, ale inspirację czerpiemy z otaczającej nas natury. Nieskazitelnie czyste mazurskie jeziora o gładkich taflach wody przypominają nam, jakie powinno być szkło w kabinach prysznicowych. Ten element wprowadzi do Twojej przestrzeni łazienkowej poczucie świeżości i czystości. To także symbol luksusu – subtelna elegancja i nowoczesny szyk. Nasz produkt sprawi, że każda wizyta w tym ustronny miejscu będzie napawać dumą i poczuciem satysfakcji.

ZASTOSOWANIE
Drzwi szklane prysznicowe możemy zastosować w każdej przestrzeni łazienkowej – małej i ciasnej, jak też – dużej i przestronnej, niezależnie od jej kształtu. Wystarczy jedynie dopasować wymiarowo kabinę. To praktyczne rozwiązanie, które pozwoli wydzielić osobną przestrzeń, w dużej łazience dodatkowo stworzy niemal osobne pomieszczenie. Tradycyjne brodziki nie pozwalają na tego typu możliwości. A tu – tylko zamykamy szklane drzwi i możemy swobodnie delektować się odprężającym prysznicem. Polecane szczególnie w trudno usytuowanych miejscach – np. na poddaszu. W tym przypadku skos w niczym nie przeszkadza.

WYKONANIE
Nasze produkty gwarantują pełne bezpieczeństwo w użytkowaniu oraz całkowitą szczelność. Stawiamy na ergonomikę, a także łatwość w eksploatacji oraz utrzymaniu czystości. Optymalnie wyważone drzwi szklane prysznicowe są pokryte specjalną powłoką G-Clear – skuteczna ochrona przed kamieniem, przejrzystość oraz prostota czyszczenia. Wszystkie akcesoria (uchwyty, uszczelki, zawiasy, gałki drzwiowe itp.) wykonujemy z mosiądzu i chromujemy. Każdy materiał z jakiego korzystamy, odznacza się wysoką odpornością na wilgoć. Kabiny poddajemy serii surowych testów (m. in. w kabinie solnej).

POSTAW NA NAJLEPSZE
Wybierając nasze drzwi szklane prysznicowe możesz jedynie zyskać. To idealne rozwiązanie, które zapewni komfort w trakcie prysznicu, wyodrębni osobistą przestrzeń, stworzy osobną strefę relaksu (kąpieli) w łazience, a także znacznie zwiększy funkcjonalność pomieszczenia. Dodatkowym atutem są walory estetyczne – minimalizm stylistyczny oraz oryginalny i nowoczesny wygląd.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2